Anna Nowak – masażystka

Anna Nowak masażystka
Miasto Warszawa
Telefon 792 789 089
WWW
E-mail: anialos0904@gmail.com
FB

Teren działania

Dojazd do Klienta w Warszawie i okolicach ( Pruszków, Piastów, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna )

Informacje o mnie

Masaż i fizjoterapia to przede wszystkim moja praca, lecz również wielka pasja. Umiejętności w tym zakresie zaczęłam zdobywać już na studiach na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, które ukończyłam otrzymując tytuł Magistra Fizjoterapii. Chcąc dalej rozwijać się w tym kierunku, uczestniczyłam w szeregu specjalistycznych kursów masażu organizowanych przez Studium Medikon w Warszawie.

Praktyczne doświadczenie w zawodzie zdobyłam podczas pracy w kilku gabinetach fizjoterapeutycznych w Warszawie. Obecnie pracuję w uznanym Uzdrowisku Konstancin Zdrój a z „gabinetmasazu.pl” współpracuję z sukcesami od ponad roku.

W każdy masaż wkładam dużo zaangażowania, a każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zależy mi przede wszystkim na poprawie zdrowia i samopoczucia zgłaszających się do mnie osób.

Poza masażem klasycznym, leczniczym, drenażem limfatycznym itp., oferuję również wsparcie z zakresu fizjoterapii: porady wraz z zestawem ćwiczeń. Wszystkie zabiegi wykonuję u Klienta – dysponuje nowoczesnym, przenośnym stołem do masażu.

Usługi

Usługa Czas trwania Koszt
Masaż Klasyczny 70 minut 110zł
Masaż Klasyczny odcinkowy 30 minut 60zł
Masaż Leczniczy 45 minut 80zł
Masaż Relaksacyjny 45 minut 80zł
Masaż Wyszczuplający 45 minut 80zł
Refleksoterapia stóp 30 minut 60zł
Drenaż Limfatyczny Twarzy 30 minut 60zł
Drenaż Limfatyczny (kończyny górne i dolne) 45 minut 80zł